Brief Online

We współpracy z klientem najważniejsza jest dla nas wysoka jakość obsługi, zrozumienie potrzeb klienta i zdefiniowanie celu współpracy. Prosimy o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania i uzupełnienie poniższego formularza.
Wypełnienie briefu nie powinno zająć więcej niż 5 minut!

* pola wymagane

1. Cel Twojej kampanii*

wzrost sprzedażylojalizacja klientabudowanie świadomości markipozyskiwanie leadów (formularz / telefon)inne:


2. Rodzaje działań marketingowych*

kampania directmail (personalizowana przesyłka tradycyjna)kampania multikanałowa (z personalizowaną stroną www i/lub personalizowanym video)program lojalnościowymailing transakcyjnyobsługa korespondencji firmowej (usługa elisty.pl)inne:


3. Charakterystyka produktu/usługi, którego ma dotyczyć kampania*4. Rodzaj bazy klientów:*

baza własna B2Bbaza własna B2Cnie posiadam bazy klientów

5. Wielkość bazy klientów:*

do 1 000 odbiorcówdo 10 000 odbiorcówpowyżej 10 000 odbiorców

PODAJ SWOJE DANE KONTAKOWE*
 

W celu przesłania zapytania do EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o. prosimy o zaznaczenie niżej wymienionych, odpowiednich zgód. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu: a) udzielenia odpowiedzi na pytanie, b) przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o., c) przekazywania informacji handlowych - w zależności od udzielonej zgody, zgodnie z art. art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Kliknij w link poniżej w celu zapoznania się z Klauzulą informacyjną:

Klauzula informacyjna

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, przez EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o. zgodnie z art. art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

2. Wyrażam zgodę na udzielenie odpowiedzi na zadane w formularzu pytanie, przez EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

4. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

5. Wyrażam zgodę na przekazywanie przez EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2014 r. poz. 243 ze zm.)KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu.

mlesniewska2

 

 

 

Monika Leśniewska
Key Account Manager
T: +48 661 983 597
m.lesniewska@edc.expert

Artur Kapler
Dyrektor ds. Sprzedaży

Wydruki masowe
T: +48 600 88 55 00
a.kapler@edcexpert.pl

 

Grzegorz Napiórkowski
Sales Manager
Usługa elisty
T: +48 44 306 11 51
g.napiorkowski@edcexpert.pl