Digital marketing & IT Development w EDC Expert

Biorąc pod uwagę obecne trendy, widać, że klienci poszukujący produktów lub usług w pierwszej kolejności korzystają z wyszukiwarki Google, która przekierowuje ich na strony www konkretnych firm. Jeśli do tej pory nie masz strony internetowej, z przyjemnością zajmiemy się jej wykonaniem. Oferujemy szeroko pojęty digital marketing, czyli przede wszystkim strony www, animacje 2D i 3D oraz działania w social mediach. Co wyróżnia nasze usługi? Potrafimy skutecznie angażować odbiorców, czyli robimy to, czego potrzebuje każda marka, aby istnieć w świadomości klientów.

Jeśli z uwagi na brak doświadczenia w digital marketingu działania w tym zakresie chcesz zlecić specjalistom, postaw na naszą pomoc. Przyniesie Ci ona długofalowe efekty, ponieważ każdy podejmowany przez nas krok to przemyślana strategia, odpowiednio dobrane narzędzia i profesjonalna realizacja.

EDC Expert proponuje kompleksowe rozwiązania, ponieważ doskonale wiemy, że satysfakcjonujące efekty pojedynczych projektów marketingowych są jedynie składowymi sukcesu. Nie bez powodu oprócz digital marketingu świadczymy także szeroki zakres usług w dziedzinie IT Development.

Zaawansowane rozwiązania informatyczne

W zakresie IT Development zapewniamy firmom wiele rozwiązań, dzięki którym prowadzenie biznesu staje się prostsze, a satysfakcjonujące efekty szybciej widoczne. Zajmujemy się między innymi obsługą baz danych i integracją systemów informatycznych. Prowadzimy również analizę danych będącą odpowiedzią na skomplikowane pytania biznesowe.

Jeśli chcesz, aby prowadzenie firmy stało się prostsze, a każdy podjęty przez Ciebie krok zbliżał Cię do sukcesu, porozmawiajmy o Twoich celach i rozwiązaniach, które możemy Ci zaproponować.

Skontaktuj się z nami: info@edc.expert