zdrapkaDruk i personalizacja zdrapek.

Jeszcze do niedawna mało kto słyszał o personalizacji zdrapek. Obecnie tę formę uznaje się za jeden z najbardziej innowacyjnych, a przy tym niezwykle skutecznych sposobów dotarcia do klientów. Personalizowane zdrapki to profesjonalne narzędzie marketingowe, pozwalające na zwiększenie sprzedaży. Czy nie na tym Ci zależy?

Po co komu zdrapki?

Zdrapki w Polsce obecne są od 20 lat. Mówi się, że to one królują w grach losowych. Za co je kochamy? Może za tę niepewność i dreszczyk emocji, które wywołują, gdy po nie sięgamy? Nie wiemy tak naprawdę na czym polega fenomen zdrapek. Wiemy natomiast, jak wielki potencjał ma w działaniach marketingowych personalizacja zdrapek.

Personalizowana zdrapka może okazać się Twoim sprzymierzeńcem w zaciętej walce o klienta. Szukasz skutecznego sposobu na wyróżnienie się na tle konkurencji? Personalizacja zdrapek to coś dla Ciebie! Zareklamuj swoje produkty lub usługi w ciekawy, choć może mało oczywisty sposób. Pozwól swoim klientom na odrobinę dobrej zabawy.

Personalizacja zdrapek – szereg możliwości

Jak najskuteczniej wzbudzić czyjeś zainteresowanie? Nie odsłaniać wszystkiego od razu. Ukryte przekazy (np. informacje znajdujące się pod zdrapką) budzą zdecydowanie większą ciekawość. Personalizacja zdrapek to sposób na zaangażowanie potencjalnego klienta do działania, a przy tym zapewnienie mu (choćby minimalnego) poziomu rozrywki.

Druk zdrapek to dobry pomysł, gdy chcesz zorganizować promocję, przeprowadzić konkurs lub loterię. Pod zdrapką możesz ukryć kody rabatowe lub inne, poufne informacje. Personalizowane zdrapki kryją treści, grafiki, kody kreskowe, ciągi numeryczne, a także piktogramy. Kupony przybierają różne kształty i rozmiary.

Personalizacja zdrapek – od pomysłu po druk

Kampania marketingowa z wykorzystaniem personalizowanych zdrapek to dobry pomysł na wypromowanie marki i wzbudzenie zainteresowania konsumentów. Niezależnie od celu, jaki Ci przyświeca, personalizacja zdrapek jest tym, co Cię do niego przybliży. Oryginalny projekt to połowa sukcesu. Równie ważny jest druk zdrapek.

Personalizacja zdrapek nie byłaby możliwa bez udziału profesjonalnych drukarni, które są w stanie nie tylko wyprodukować zdrapki, ale też zapewnić odpowiedni poziom zabezpieczeń. Personalizowana zdrapka w stosownym rozmiarze, z dostosowanym polem zdrapkowym nie powstanie w każdej drukarni, lecz takiej, która dysponuje parkiem maszynowym.

Personalizowane zdrapki – technicznie rzecz ujmując

To, że wpadłeś na pomysł stworzenia kampanii reklamowej z użyciem zdrapek, nie przesądza o jej wyjątkowości. Prawdziwie interesująca stanie się w momencie, gdy zakończy się proces druku zdrapek, a następnie ich dystrybucja. Zatrzymajmy się na chwilę przy druku zdrapek. Wiesz już, że nie każda drukarnia zrobi to profesjonalnie. My zrobimy.

Dysponujemy nowoczesnym, wielofunkcyjnym parkiem maszynowym, dzięki któremu stale możemy poszerzać naszą ofertę. Chcesz jak najszybciej wystartować z akcją promocyjną? Zdaj się na nasze doświadczenie. Zdziwisz się, jak szybko wykonamy dla Ciebie i Twojej firmy personalizowane zdrapki najwyższej jakości.

Personalizowana zdrapka, jakiej potrzebujesz

Nowoczesne narzędzia, jakimi dysponujemy, pozwalają nam maksymalnie usprawnić proces druku zdrapek. Na jednym przebiegu możemy zrealizować wydruk aż 10 kolorów. Personalizacja zdrapek zakłada wykorzystanie treści lub materiałów obrazkowych. Druk zdrapek odbywa się na podłożach o różnych gramaturach.

Technologia, jaką wykorzystujemy przy personalizacji zdrapek nie ma przed nami tajemnic. Nie stawia też w zasadzie żadnych ograniczeń. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a zrobimy to dla Ciebie. Możesz być przekonany o wysokiej jakości surowców, z których powstaną personalizowane zdrapki dla Twojego przedsiębiorstwa.

Lubisz wzbudzać zaciekawienie? Zrób to z głową. Powierz druk zdrapek profesjonalistom. Personalizowane zdrapki wykorzystaj jako narzędzie do promocji marki, pozyskania nowych klientów lub nagrodzenia stałych użytkowników. Chcesz powiadomić konsumentów o zmianach w usłudze? Personalizowana zdrapka Ci to ułatwi. Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami: info@edc.expert