Druk transakcyjny w EDC Expert

Olbrzymie przedsiębiorstwa usługowe, firmy finansowe, ubezpieczeniowe, banki, instytucje – to podmioty, które kładą ogromny nacisk na profesjonalizm, terminowość, zachowanie kontaktów z klientem na najwyższym poziomie. Druk transakcyjny powstał na kanwie tych właśnie wniosków i doskonale sprawdza się w czasach, kiedy jakość dostarczanych usług jest dla klientów priorytetem.

Czym są wydruki transakcyjne?

Wiele dokumentów przychodzi do odbiorców w postaci papierowej na ich skrzynki pocztowe. Odbiorcy wyczuleni na duże ilości reklam, bardzo często rezygnują z ich przeglądania, interesując się jedynie tym, co zawarte jest w treści dokumentów. Wydruki transakcyjne to dokumenty poufne, takie jak wyciągi bankowe, umowy, faktury, polisy oraz innego rodzaju korespondencja z użytkownikami usług z rozmaitych sektorów.

Dzięki szeroko rozbudowanemu sektorowi IT w EDC Expert możliwe jest precyzyjne przetwarzanie danych osobowych w celu dostarczania klientowi poufnych informacji we właściwy sposób. Rozbudowany park maszynowy umożliwia drukowanie dokumentów z zachowaniem zasad personalizacji i wysokiej jakości wydruków. Nasz lettershop dba o terminową i kompleksową obsługę zleceń, aby dokumenty w formie papierowej docierały bezpośrednio do odbiorców z zachowaniem należytych zasad poufności i kompletności wydruku.

Dlaczego druk transakcyjny jest tak popularny?

Za wydrukami transakcyjnymi stoją przedsiębiorstwa, które doskonale wiedzą, jak wykorzystać preferencje klientów do osiągnięcia założonych celów komunikacyjnych z klientem. Wykorzystując możliwości druku transakcyjnego na każdej fakturze lub wyciągu dba się o nieskazitelny, profesjonalny wizerunek własnej firmy.

Druk transakcyjny ma na celu przede wszystkim budować prawidłową relację firmy z klientem, tworzyć wokół firmy otoczkę profesjonalizmu i zaufania. Zlecając go EDC Expert, tak jak zrobiło wiele firm o doskonałej renomie, masz pewność, że Twój przekaz dotrze do właściwego odbiorcy. Wydruki transakcyjne z zachowaniem odpowiedniej formy, treści i sposobu doręczenia czasem bywają jedynym dostępnym kanałem komunikacji z klientem – trzeba go więc należycie wykorzystać!

 

Skontaktuj się z nami: info@edc.expert