Targi Co-Reach 2016 za nami. Zmęczeni, ale w 100% zadowoleni wróciliśmy do naszych projektów. Spędziliśmy dwa intensywne dni w Norymberdze, rozmawiając i wymieniając się poglądami na temat kierunku rozwoju kampanii directmail, zintegrowanych kampanii reklamowych oraz innych zagadnień z zakresu druku i marketingu bezpośredniego.

Wystawcami na targach byli producenci i agencje reklamowe specjalizujące się w kampaniach marketingu bezpośredniego, komunikacji multikanałowej oraz druku. Czas ten były dla nas idealną okazją do poznania firm działających na rynku i  zapoznania się z nowinkami technologicznymi. Targi sprzyjały rozmowom i wymianie doświadczeń dotyczących skutecznych działań w komunikacji z klientem oraz nowych rozwiązań, które efektywnie zwiększają sprzedaży. Podczas targów otrzymaliśmy solidną dawkę inspiracji i energii, którą wykorzystamy do tworzenia nowych rozwiązań w komunikacji bezpośredniej.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za przemiłe towarzystwo i pozytywną energię, a organizatorom wydarzenia za tak fantastyczną inicjatywę!

Więcej informacji na stronie www.co-reach.de