Kampania mailingowa

Kampania mailingowa jest jedną z popularniejszych form marketingu internetowego. Na pozór szybką i prostą do wdrożenia. Oczywiście, że tak, pod warunkiem, że dysponujemy odpowiednią wiedzą, narzędziami i możliwościami technicznymi. Na skuteczność kampanii mailingowej ma wpływ wiele czynników (baza odbiorców, treść i grafika, personalizacja, temat, emotki, termin i czas wysyłki maila, podlinkowania, sposób monitorowania i optymalizacji działań itp.).

Odpowiednio przygotowana reklama mailingowa powinna być poprzedzona segmentacją odbiorców, która umożliwia stworzenie spersonalizowanych komunikatów. Bo tylko takich treści oczekują konsumenci. Przy jej tworzeniu zadbać należy o estetyczną formę graficzną. Nie wystarczy powiadomić klientów o nowych ofertach i promocjach. Trzeba zrobić to w ciekawy sposób, przykuć ich uwagę, wejść w interakcję. Tak, to jest możliwe!

Firma mailingowa – Twój przewodnik w działaniach marketingowych

Bieżąca działalność tak pochłania przedsiębiorców, że nie są oni w stanie w pełni poświęcić się tworzeniu reklamy mailingowej, o której zaletach tyle słyszeli. Wiąże się to z rozbudowanym zapleczem technicznym, wsparciem osób, które specjalizują się w segmentacji bazy danych, pracują nad treścią i obrazem oraz analizują skuteczność kampanii mailingowej.
Właśnie z tych powodów warto zastanowić się nad współpracą z firmą, która specjalizuję się w email marketingu. Zaangażowanie eksperta do działań promocyjnych przyniesie wiele korzyści firmie i jej postrzeganiu przez klientów.

Skontaktuj się z nami: info@edc.expert

Eksperci do spersonalizowanych komunikatów i nie tylko

Często o sukcesie reklamy mailingowej przesądza nie tylko innowacyjna forma przekazu, a sam proces przygotowania wysyłki. EDC Expert dba o to, by kampania mailingowa była mierzalna, by łatwo było ocenić zaangażowanie odbiorców. Monitoruje wyniki w oparciu o parametry takie jak: otwarcia, kliknięcia, zwroty itp.

Korzystając z usług firmy mailingowej, zyskujesz pewność, że wysyłane do klientów wiadomości rzeczywiście do nich dotrą. Zapewniamy dostarczalność na poziomie 99,98% poprzez partnerstwo z providerami pocztowymi. Stale monitorujemy kampanie i wspieramy naszych klientów. Zapytaj o nasze realizacje!

firma mailingowa