Kampanie sms

Wysyłka SMS jest jednym z najskuteczniejszych kanałów komunikacyjnych. Pozwala w łatwy sposób dotrzeć do użytkowników telefonów komórkowych. Wykorzystujmy fakt, że ludzie nie rozstają się ze swoimi smartfonami, prowadząc marketing SMS. To bardzo skuteczna forma promocji, a także sposób na podtrzymanie dobrych relacji z klientami.

Masową wysyłkę SMS można potraktować jako metodę dotarcia do szerokiego grona klientów. Za sprawą krótkich wiadomości tekstowych można zwiększyć sprzedaż, a także zyskać lojalność osób, które skorzystały z oferty (np. poprzez cykliczną wysyłkę wiadomości – promocje, wydarzenia). Nic nie stoi na przeszkodzie, aby te wiadomości personalizować co zdecydowanie wpłynie na lepszy odbiór komunikatów. Budować komunikat indywidualny skierowany do odbiorcy rozszerzając go o indywidualne linki do www, numery telefonów, wartości oferty, dedykowane ceny, adresy, wysokości rat itd.

Masowe wysyłanie SMS nie takie proste, jak się wydaje

Wysoka efektywność reklamy SMS skłania coraz większe grono osób do wykorzystania jej w swoich działaniach. Aby jednak wysyłka mogła zostać uznana za skuteczną, musi zostać odpowiednio przygotowana. Należy m. in. dopasować treść przekazu do odbiorców i wyeliminować nierentowne kontakty, co pozwoli zredukować koszty kampanii.

Co ważne, kampania SMS stanowi doskonałe uzupełnienie innych działań marketingowych, przekładając się na zwiększenie ich rentowności. Można ją wykorzystać przy tworzeniu profesjonalnych kampanii direct multikanałowych, gdzie integruje się dostępne środki komunikacji bezpośredniej, takie jak directmail, personalizowane www, personalizowane wideo czy e-mail.

Skontaktuj się z nami: info@edc.expert

Kampania reklamowa SMS z EDC Expert

Główne zalety masowych SMS-ów to ich niski koszt oraz ogólna dostępność. By przyniosły zamierzony rezultat, techniczną obsługę ich wysyłki warto powierzyć doświadczonej firmie, która zadba o poprawność przygotowania kampanii (w tym personalizację treści), optymalizację bazy danych do wysyłki sms, jej optymalizację oraz pomiar efektywności podjętych działań.

Wykorzystując kampanie SMS, możesz w wygodny sposób komunikować się ze swoimi obecnymi klientami: aktualizować istotne dane na temat funkcjonowania firmy, informować o akcjach promocyjnych i ważnych wydarzeniach. To także sposób na pozyskanie nowych klientów. Dotrzyj do nich wszystkich z – pomocą eksperta – EDC Expert.

Kampania reklamowa SMS