Kariera w EDC Expert

Naszą ambicją jest tworzenie przyjaznego środowiska pracy

Jesteśmy przekonani, że tylko Ci którzy czerpią satysfakcję z pracy zespołowej stają się bardziej kreatywni i są w pełni zaangażowani w osiąganie najlepszych rezultatów.

Stawiając na stabilny i zrównoważony wzrost EDC, stawiamy na stabilny i zrównoważony rozwój zawodowy i osobisty każdego zatrudnionego w niej pracownika.

Dołącz do nas

Oferty pracy

Znajdź pracę zgodną z Twoimi zainteresowaniami

Why-choose-us-1.png
startup-owners-in-creative-interior-PKQXM6J.jpg

Twórz z nami świat EDC,

dlaczego?

  • Realizujemy międzynarodowe projekty dla największych marek
  • Wprowadzamy innowacje do biznesu
  • Wspieramy rynek e-commerce dbając o pozytywne doświadczenia odbiorcy
  • Jesteśmy drużyną, w której znajdziesz wsparcie w każdej sytuacji

Nasze wartości

Fundamentem naszych działań jest dbanie o szlachetność i wyjątkowość relacji z naszym klientem, otwarcie na nowe technologie i utalentowani pracownicy. Napędza nas potrzeba rozwoju, ciągłe doskonalenie i szukanie nowych wyzwań.

Benefity

Dbamy o naszych pracowników, motywujemy i rozwijamy chcąc być lepszym miejscem pracy. Stale poszerzamy i udoskonalamy portfolio benefitów dla naszych pracowników. Dbamy o zdrowie, jakościowy styl życia, ekologiczne projekty, pielęgnację i rozwój pasji.

Rozwój

Stawiamy na rozwój kompetencji pracowników poprzez transparentną komunikację wewnętrzną, systematyczne szkolenia z zakresu specjalistycznej wiedzy, jak i umiejętności społecznych. Kluczowym elementem naszego sukcesu jest najlepsze wykorzystanie twórczego potencjału naszych pracowników.

Twórz z nami personalizowany,
wyjątkowy świat relacji