EDC Expert projektowanie graficzne

Historia pewnej wyjątkowej kartki świątecznej

Czy marketing bezpośredni jest w stanie konkurować z interaktywnością marketingu cyfrowego?

W czasach, kiedy nieustannie jesteśmy bombardowani cyfrową formą przekazu, możemy się zastanawiać, na ile papierowa wersja materiałów marketingowych jest w stanie rywalizować z wersją digitalną?

Jako jeden z liderów w dziedzinie marketingu bezpośredniego lubimy wyzwania
i ciągłe podnoszenie poprzeczki, jeśli chodzi o inwencję na tym polu. Jak zawsze uwielbiamy zaskakiwać naszych Klientów i pokazywać, jak dużo mamy do zaoferowania w dziedzinie tworzenia przesyłek angażujących adresatów.

Do tradycji EDC Expert należy wysyłanie prezentów i kartek świątecznych do naszych Klientów. Jest to bardzo dobra okazja, by podziękować za współpracę w mijającym roku oraz, by zaprezentować nasze zdolności i kreatywność w dziedzinie direct marketingu.

Jak wszyscy wiemy 2022 był bardzo trudnym rokiem dla tej części Europy i chcieliśmy uwzględnić tę specyficzną atmosferę tegorocznych świąt w naszym przekazie. Działając na międzynarodowym rynku mamy nieustanny kontakt z klientami posługującymi się różnymi językami. W tym roku chcąc trafić do szerokiej audiencji postanowiliśmy wybrać kolędę „ Cicha noc” jako naszą inspirację dla kartek z życzeniami. Znajomość tego utworu w wielu krajach ułatwiło nam dotarcie do emocji naszych zagranicznych klientów. Sentymentalny charakter i przekaz nawołujący do pokoju wydal się nam wręcz idealnym komentarzem do wydarzeń z ostatnich miesięcy. Autorski projekt kartki zachęcał jednocześnie do odkrywania magii świąt. Efekt ten osiągnęliśmy poprzez „ubieranie” choinki, które nie mogło pozostawić odbiorcy biernego i zachęcała go do odkrywania złożoności kartki, krok po kroku.

Nasz projekt charakteryzował się dużą pomysłowością i odważnym podejściem do marketingu bezpośredniego. Pokazał, jak wiele można zrobić z tradycyjnie pojętą kartką świąteczną i udowodnił, ze kreatywność nie ma prawie ograniczeń.

Comments are closed.