44Czy słyszeliście już o nowym modelu Škody FABIA promowanym pod hasłem: „Teraz możesz mieć wszystko”? Jesteśmy przekonani, że tak! A dlaczego przeczytajcie!

6 października po raz pierwszy w Polsce i na świecie w branży motoryzacyjnej Škoda wyemitowała na żywo spot reklamowy promujący właśnie najnowszy model auta NOWA Škoda FABIA. Oprócz promocji w TV reklama została emitowana także w social mediach, na ekranach sklepowych największych koncernów RTV i AGD, w kinach i na kanałach influencerów.

Pomysł na reklamę zrodził się z chęci realizacji innowacyjnej, nieosiągalnej na tę chwilę reklamy w Polsce. Bo jak w wywiadzie dla Wirtualnej Polski komentuje Arkadiusz Gwizdek, dyrektor marketingu marki Škoda –„ … Škoda to marka samochodowa, która innowacje ma w swoim DNA, zdecydowaliśmy się sięgnąć po format, który do tej pory nie był jeszcze w Polsce wykorzystany.”

W kampanii promującej nowy model Škody Fabia oprócz life spotu wykorzystano dodatkowe narzędzia marketingowe – w tym direct marketing pozwalający dotrzeć z komunikatem bezpośrednio do klienta. EDC Expert Direct Communication miała przyjemność wesprzeć ogólnopolską kampanię „Teraz możesz mieć wszystko” personalizowaną komunikacją łączącą świat offline z onlinem. Istotą procesu było budowanie relacji z odbiorcą etapami poprzez wysyłkę eleganckiej w formie i zaskakującej w przekazie, „ szytej na miarę” przesyłki direct mail. W kolejnym etapie przeniesienie użytkownika do świata digitalowego – na dedykowaną stronę internetową, gdzie kontynuowany był dialog z odbiorcą direct maila, wskazując co jeszcze nowego oferuje NOWA Škoda FABIA.

Ciekawostką jest fakt podkreślenia przez EDC w przesyłce doskonale wpisujących się w odmieniony, dynamiczny design auta reflektorów Bi-Led z funkcją corner, doświetlającą zakręty. Co powiecie na fakt, iż otwierając list reflektory auta zapalają się? Tak jest to możliwe!

Direct mail prezentuje się zjawiskowo i wywołuje zachwyt podobnie jak promowany nowy model Škoda Fabia. Osiągnęliśmy zamierzony efekt pobudzając direct mailem zmysł dotyku i wzroku, przy czym połączenie kanałów tradycyjnych z digitalowymi rozwiązaniami to już prawdziwy majstersztyk!
Chcesz wiedzieć więcej o kampanii direct mailinowej Napisz do nas!

wizualizacja 1