Park technologiczny

Szybko i elastycznie reagujemy na nowe trendy oraz wymagania klientów.

Właściwie wykorzystana technologia optymalizuje proces, obniża koszty produkcji i pomaga w tworzeniu atrakcyjnych, dopasowanych do potrzeb klienta produktów.

EDC Expert

Nowoczesny i wielofunkcyjny park technologiczny

Personalizacja

Dziennie personalizujemy 6 000 000 dokumentów, co świadczy o dużej wydajności procesu i dobrej organizacji pracy. Oferujemy personalizację ink-jet i laserową, czarno-białą i kolorową. Personalizujemy treści i obrazy na listach, kopertach, ulotkach, broszurach, folderach, etykietach, zdrapkach i kuponach.

Konfekcja

Przygotowujemy w pełni gotowe do wysyłki produkty, pakujemy je i przepakowujemy dbając o aspekt wizualny. Nasze działania obejmują prace ręczne wykonywane przez wykwalifikowany personel, jak i te z wykorzystaniem maszyn, co wzmacnia efektywność i czas realizacji zleceń.

Lettershop

Prowadzimy działania związane z kompleksową obsługą wysyłek realizowanych za pośrednictwem tradycyjnej poczty. Nasze usługi obejmują przetwarzanie danych, personalizację, druk, składanie, pakowanie, sortowanie i wysyłkę za pośrednictwem tradycyjnej poczty.

Kopertowanie

Oferujemy kompletowanie, składanie i pakowanie materiałów do kopert. Posiadamy rozbudowany park maszynowy przystosowany do produkcji arkuszowej i rolowej, o dużej dobowej wydajności zakopertowań, na poziomie ponad 3 000 000 sztuk.

Produkcja

Realizujemy zlecenia z zakresu marketingu bezpośredniego opartego o kompleksową realizację kampanii offline z wykorzystaniem najnowszych technologii druku, personalizacji, uszlachetnień. Jesteśmy partnerem dla firm w sektorze B2B i B2C, integrujemy procesy technologiczne zwiększając skuteczność działań marketingowych.
Drukujemy w technologii offsetowej i cyfrowej, na papierach powlekanych, niepowlekanych, papierach ekologicznych, kraftowych, papierach ozdobnych. Optymalizujemy druk o czynniki ekonomiczne, terminy realizacji i wartość ekologiczną.
Wzbogacamy druk za pomocą lakieru UV, folii błysk lub folii soft touch co sprawia, że powierzchnia papieru jest delikatna i aksamitna. Bogate złocenia, szlachetne srebrzenia, oryginalne wycięcia, trójwymiarowy lakier UV wyróżniają projekty a lakiery zapachowe dodają oryginalności i pobudzają zmysły.
Oferujemy zdrapki, etykiety, naklejki wykorzystywane w programach lojalnościowych, kuponach rabatowych, bonach, loterii. Zdrapki mogą być personalizowane, z wykorzystaniem kodu alfanumerycznego, imion, nazwisk, personalizowanych treści. Realizujemy projekty z perforacją, wycinane do kształtu, z wykrojnika, sztancowane.
EDC-drukarnia

Poznajmy się!

Oferujemy więcej niż produkty,

generujemy pomysły na całościowe kampanie, dlatego szukamy do współpracy partnerów technologicznych i producentów.

 
 

 

 

Dystrybucja
Usługę dystrybucji możemy realizować za pośrednictwem:
 
  • Poczty Polskiej - posiadamy własny terminal na terenie firmy,
  • prywatnych operatorów pocztowych - Speedmail,
  • międzynarodowych operatorów pocztowych
    - Deutsche Post, Austrian Post, La Poste, Swiss Post,
  • firm spedycyjnych/kurierskich oraz paczkomatów.

Hale i przestrzenie

Hale i przestrzenie magazynowe

Dysponujemy magazynem o łącznej powierzchni 3000 m2 o stale monitorowanych warunkach środowiskowych, z systemem przeciwpożarowym i całodobowym monitoringiem. Oferujemy najwyższy system zabezpieczeń chroniący asortyment pomieszczeń.

edc_expert_magazyn
Hala magazynowa

Data center

Bezpiecznie i efektywnie zarządzamy danymi zmiennymi zapewniając obsługę spersonalizowanej komunikacji marketingowej. Działamy w oparciu o nowoczesną infrastrukturę informatyczną z własnym Data Center. Posiadamy certyfikacje w zakresie zarządzania: jakością ISO 9001, środowiskiem ISO 14001, bezpieczeństwem informacji ISO 27001. Komunikację sieciową szyfrujemy przy pomocy bezpiecznego protokołu SSL/IP sec., co zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Posiadamy nowoczesne serwery i macierze do przechowywania danych.

Data center
Wyszkolony personel

Wyszkolony personel dba 24 godziny 365 dni w roku o przetwarzane i przechowywane dane.