Personalizacja landing page w EDC Expert

Tworzenie reklamy w internecie jest procesem, na który składa się wiele drobnych, ale niesamowicie ważnych czynników. Warto skorzystać z szerokich możliwości marketingowych, które pozwolą Ci dotrzeć dokładnie do tej grupy klientów, którą jesteś zainteresowany. Personalizacja landing page, czyli dopasowanie przez EDC grafiki lub treści Twojej marki do odbiorcy na przekaźniku, jakim jest dedykowany landing page, jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, by osiągnąć sukces!

Landing page – co to jest?

Landing page, czyli inaczej strona docelowa, jest miejscem w sieci, do którego przekierowuje odbiorcę kliknięcie w reklamę umieszczoną na przykład w mediach społecznościowych. Na tej stronie znajdują się kluczowe dla klienta informacje, których zadaniem jest zachęcenie go do wykonania akcji, czyli kliknięcia przycisku CTA (call to action) wzywającego na przykład do wzięcia udziału w konkursie, zarejestrowania się, zakupienia produktu. Klienci cenią sobie proste rozwiązania i lubią, gdy jedno kliknięcie przenosi ich do interesującego miejsca – to właśnie główna zaleta landing pages w marketingu. A my, jako Expert od marketingu, dostarczymy Ci landing page najwyższych lotów!

Skontaktuj się z nami: info@edc.expert

Landing page – jak zrobić dobrą reklamę?

Istotną cechą landing page jest to, że nie jest to strona-wizytówka firmy, lecz strona zachęcająca do konkretnej czynności. Treści, grafika i informacje kluczowe powinny zatem oscylować wokół tego jednego tematu i nakłaniać odbiorcę do kliknięcia CTA. Nie może więc zawierać zbyt wielu odbiegających od tematu treści.

Jak zrobić landing page? Eksperci z EDC zajmą się Twoją stroną od A do Z. Na projektowanie landing page składa się wiele elementów obejmujących grafikę, pozycjonowanie, copywriting, responsywność, UX i UI i inne działania, które powinny ze sobą harmonizować – bo tylko wtedy dadzą pożądany efekt. Kompleksowość działania, czyli zlecenie całego marketingu naszej firmie, to sposób na uzyskanie spójnego, prostego i doskonale działającego przekazu! Zleć nam stworzenie landing page dla Twojej firmy, a z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę!

Personalizacja landing page - Kiss & Fly