Personalizacja video w EDC Expert

Reklama przybiera dziś coraz to nowsze formy, dzięki czemu możesz być jeszcze bardziej skuteczny w angażowaniu zmysłów swoich odbiorców! Wykorzystując video reklamowe stworzone przez EDC Expert, trafisz do swojego klienta o wiele skuteczniej niż przez tekst, grafikę czy inną formę reklamy. Mózg o wiele chętniej przyswaja informacje podawane mu w atrakcyjnej wizualnie formie, nie zmuszającej do wczytywania się w treść, czyli właśnie w formie filmu. A o to właśnie Ci chodzi!

Dlaczego warto postawić na personalizację reklam?

Dzięki wykorzystywaniu nowych zdobyczy technologicznych osiągniesz naprawdę doskonałe wyniki sprzedażowe wynikające z właściwie dobranej formy promocji. Nowoczesny marketing Expert Direct Communication opiera się na innowacyjnych hasłach reklamowych i stara się pozyskać w trafny sposób bardzo wyselekcjowaną, niewielką grupę odbiorców.

Obecnie reklamy są ściśle targetowane – dotyczy to szczególnie sfery internetowej, w której reklama trafia na bardzo podatny grunt, bo każdy użytkownik szuka w internecie zupełnie innego contentu. Video jako najbardziej oddziałująca na wyobraźnię, a jednocześnie najtrudniejsza forma przekazu, musi być dopracowane w każdym szczególe – dlatego warto powierzyć jego spersonalizowanie naszej firmie.

Personalizowane video dostarczy użytkownikowi poczucia przyjemności z oglądania reklamy. Video personalizowane zawiera bardzo często indywidualną cechę, taką jak imię odbiorcy, czy sugestię znajomości jego potrzeb. Personalizacja video to zabieg marketingowy, który robi dużo dobrego w kontaktach między marką a odbiorcą! Zlecając ją ekspertom z EDC możesz naprawdę wiele zyskać!

 

 

Skontaktuj się z nami: info@edc.expert

Dlaczego klienci wybierają personalizowane video?

Spersonalizowane video wymienia odbiorcę po imieniu, co powoduje, że będzie się on czuł, jakby oferta została przygotowana specjalnie dla niego. I tak jest w istocie – content, który zostanie umieszczony w takim filmiku, powinien być dopasowany do potrzeb odbiorcy i pokazywać mu co ma aktualnie, a co może mieć, gdy zdecyduje się skorzystać z oferty. Nasi specjaliści z działu IT operujący bazami danych dokładają wszelkich starań, aby przetworzyć jak najwięcej informacji na temat potencjalnych klientów i przełożyć to na faktyczne zyski ze sprzedaży. Ludzki mózg o wiele łatwiej przyswaja informacje w postaci video – koniecznie musisz to wykorzystać w najbliższej kampanii reklamowej przedsiębiorstwa! Stawiając na EDC Expert, stawiasz na rozwój swojej firmy!

Personalizowane Video w EDC Expert