Programy lojalnościowe w EDC Expert

Chcąc na długi czas związać klientów ze swoją marką, firma musi podjąć długofalowe przedsięwzięcia. Jednym z nich jest skuteczny program lojalnościowy obejmujący wiele działań. Jeśli potrzebujesz pomocy w tym zakresie, nasz zespół chętnie zajmie się opracowaniem i wdrożeniem potrzebnego projektu.

Programy lojalnościowe – przykłady, o których powinna wiedzieć każda marka

W procesie sprzedaży kluczową rolę odgrywają sprzedawcy i pośrednicy, dlatego z myślą o nich zespół EDC Expert przygotowuje programy lojalnościowe dla firm, a dokładnie dla takich grup jak sprzedawcy, doradcy, pośrednicy czy dystrybutorzy. Jednak nasze działania nie ograniczają się wyłącznie do modelu B2B.

Dla każdej firmy niezmiernie ważne jest utrzymanie ważnych klientów, wzrost sprzedaży, pozyskanie nowych konsumentów, a także wzmocnienie wizerunku firmy. Idealnym rozwiązaniem są programy lojalnościowe dla klientów.

Niezależnie od rodzaju programu, który wybierzesz, otrzymasz od nas kompleksowo przygotowane rozwiązanie i profesjonalne wsparcie na każdym etapie naszej współpracy.

Programy lojalnościowe i motywacyjne budujemy od podstaw

Jeśli zdecydujesz się na wdrożenie i uruchomienie programu lojalnościowego, zbudujemy go dla Ciebie od podstaw. Podczas jego projektowania:

● uwzględnimy strategiczne cele,
● określimy grupę odbiorców,
● opracujemy korzyści dla klientów,
● ustalimy sposób komunikacji z odbiorcami,
● określimy plan budżetowy firmy uwzględniający wydatki na reklamę,
● przeszkolimy pracowników.

 

 

Skontaktuj się z nami: info@edc.expert

Następnie wdrożymy program lojalnościowy, a marketing firmy przestanie spędzać Ci sen z powiek.

Z naszą pomocą dowiesz się, na czym polegają programy lojalnościowe, ale przede wszystkim przekonasz się, że są one sprawdzonym sposobem na nawiązanie trwałej relacji z klientami. Dlaczego przygotowanie i wdrożenie programu warto powierzyć właśnie nam? Jesteśmy specjalistami, którzy doskonale wiedzą, że w funkcjonowaniu firmy tak samo, jak w życiu bywa różnie. Jeszcze przed startem programu lojalnościowego przygotowujemy dodatkowe inicjatywy wspierające jego działanie. Większość z nich ma pozytywny wpływ na sprzedaż, nie zmieniając kosztów programu. Jeśli potrzebujesz opracowania programu lojalnościowego, skontaktuj się z nami!
 
 

Programy lojalnościowe - Makro